ATPAKAĻ
    MENU

    Atsauksmes

    Seek the simple pāris ir burvīgi cilvēki! Ļoti atsaucīgi, patīkami komunikācijā un vienkārši – vārda labajā nozīmē.

    Ņemot vērā, ka šis bija attālinātais pasākums no kolēģiem netika gaidīta liela aktivitāte vai iesaistīšanās diskusijā… bet Lauras vienkāršais, cilvēcīgais un uz pieredzi balstītais stāsts un padomi atvēra kolēģus plašai diskusijai! Pēc diskusijas kolēģi atzina, ka lekcija pārsniedza gaidīto rezultātu un patiesībā, apguva pavisam vienkāršus un praktiskus paradumus, ko jau steidz arī ieviest savā ikdienā. Šajā attālinātajā, steidzīgajā laikmetā Seek the simple radīja burvīgu, ilgtspējīgu kopā būšanas mirkli.

    Paldies par iedvesmojošu aicinājumu pārskatīt ikdienas paradumus un prakstiskiem padomiem, kā izvēlēties sev un videi draudzīgāku dzīvesveidu!

    Marta Lielientāle, Swedbank


    Mums ļoti patika pasniegšanas veids un dzīvais stāstījums, kas tika ilustrēts ar pieredzes stāstiem. Daži uzteica praktiskos padomus, ar ko uzsākt. Mani personīgi iedvesmoja cieņa pret dažādību, ka tas nav uzspiesti vai netiek pasniegts kā vienīgā svētā patiesība, bet ka tā ir apzināta izvēle, kuru var praktizēt. Arī spēja pasmieties gan pašiem par sevi, gan uzdot jautājumus, gan dzirdēt diskusiju.

    Par šīm tēmām var lasīt grāmatas un meklēt info pats, bet var izmantot mazu shortcut un iegūt jau eksperta viedokli un pieredzi. Iegūt vairāk, darot mazāk. To taču vēlas visi, vai ne?

    Anita Irbīte, Maxima Latvija


    Divas stundas kopā ar enerģisko un harizmātisko Lauru paskrēja nemanot! Ļoti iedvesmo tas, ka lektore pati piekopj šo dzīvesveidu un “stāv aiz katra sava vārda”. Īpaši patika ideja, ka nevajag uzspiest citiem savu viedokli, jo cilvēki paši “pavilksies”, redzot tavus labos darbus. 🙂

    Anda Amelkova, Ernst & Young Baltic


    Meklējot iedvesmojošus cilvēkus, kuri varētu sniegt vieglu, bet iedvesmojošu un ar pievienoto vērtību lekciju- sarunu mūsu darbiniekiem, izvēlējos uzrunāt Seek the simple, jo Arnicānu pāris iedvesmo mani pašu. Sadarbība ar Andi izveidojās ļoti viegla un pozitīva, gan komunikācija pirms lekcijas, gan pati lekcija, gan pēc tam bija gluži kā ar senu draugu, prieks uzzvanīt, uzrakstīt un aprunāties. Dalībniekiem ļoti patika Anda lekcija un pasniegšanas veids – viss bija viegli uztverams un vienkāršs. Patika reālās dzīves piemēri, kas tiešām arī lika aizdomāties par savu ikdienu. Uzņēmuma līmenī šādas lekcijas noder, jo cilvēks jau nav tikai darbinieks, un rūpējoties par to, lai mūsu cilvēki spēj vairāk laika veltīt sev nozīmīgajām lietām, spējot parūpēties par sevi pašu, nevis tā vietā cīnoties ar milzīgo trauku/ drēbju/ lietu un nebeidzamo to do listu, mēs iegūstam laimīgāku indivīdu un līdz ar to laimīgāku darbinieku. Ja ir vēlme iedvesmot sevi un savus cilvēkus, tad noteikti ir vērts sadarboties ar Arnicānu pāri!

    Alise Torstere, ERGO Insurance SE Latvijas filiāle


    Mūsu klienti pēc pasākuma priecājās par padomiem, ko izmantot ikdienā. Taču mūsu lielākais ieguvums bija gūtā saikne ar kleintiem – pēc pasākuma saņēmām vairākas pateicības, kā arī vēlmi piedalīties citos pasākumos, ko rīkosim nākotnē. Tas atstāja pozitīvu iespaidu uz mūsu sadarbību – labas attiecības vienmēr nozīmē vairāk biznesa no šiem partneriem! Ja apsverat iespēju sadarboties ar Andi un Lauru, tad es noteikti saku lielu “JĀ”! Komunikācija ar viņiem šķita ļoti viegla un brīva.

    Alise Žindiga, Park Inn by Radisson Riga


    Kad Andis runā ar lielu auditoriju, viņš runā tā, it kā runātu ar draugiem. Andis ir atraktīvs, daudz joko un vienkāršā valodā patiešām interesanti pastāsta par savu pieredzi un zināšanām, labprāt daloties ar piemēriem no savas dzīves.

    Evija Gaile, AAS BALTA


    Seek the simple bija mana saraksta augšgalā, domājot tiesi par šī pasākuma tēmu – salmiņa nelietošana kokteilī. Tāpat kā tas plastmasas maisiņš tomātiem vai n-tie iesaiņojumi, kurus tāpat izmetam. Jaunākie kolēģi mūsu kolektīvā aizdomājās, kādiem tas radīja dziļākas pārdomas un vēlmi ko mainīt. Viena kolēģe pēc lekcijas nopirka savu kafijas krūzīti!

    Eliza Guseva, Pernod Ricard Latvia


    Paldies par lekciju, jo jums izdevās iedvesmot un rosināt paraudzīties uz ikdienas lietām, darbībām globālāk, atbrīvojoties no nelietderīgā, rodas vieta jaunajam, progresīvajam. Komunikācija bija pozitīva un iedvesmojoša ar pievienoto vērtību- kā dzīvot labāk un jēgpilnāk.

    Dace Meiere, Kvist Industries


    Jau vairākus gadus organizējam vasaras pasākumu, kurā 80% no viesiem ir dāmas. Kad klientam bija jāpiedāvā idejas par šī gada lekcijām, viena no pirmajām idejām bija uzaicināt Lauru un Andi ar lekciju par Kapsulas garderobi. Laikā kad mode mainās, veikalu plaukti ir pārpildīti un tie tā vien aicina, nopērc vēl, cilvēks parakstais var apjukt un vai nu nenopirkt neko, vai nu sapirkt veselu lērumu lupatu un rezultāts beigās ir viens: Tā pat nav, ko vilkt mugurā! Tāpēc šī lekcija ir vērtīga ikvienai sievietei, tā saliek visu pa plauktiņiem, dodot vērtīgus padomus, kā ar minimālu daudzumu drēbju izskatīties satriecoši. Laura pati ir kā dzīvs piemērs 🙂 Dāmas pēc šīs lekcijas bija iedvesmotas un smaidīgas!

    Inta Konstante, Radošā apvienība “DiDi”


    Seek the simple blogam nejauši uzdūros jau labu laiku atpakaļ un zināju, ka noteikti Lauru un Andis aicināšu ņemt dalību kādā no saviem pasākumiem. Patīk arī viņu vienkāršotais informācijas pasniegšanas veids. Pēc lekcijas apmeklētāji uzteica lekciju kā dzinuli kaut ko mainīt. Ja ne daudz, tad sākt ar bišķīti. Lekcija likusi aizdomāties par paradumiem, īpaši ēšanas paradumiem. Man ļoti patika mūsu sadarbība! Andi un Laura – turpiniet darīt un stāstīt apkārtējiem! Ne velti esat tur, kur esat un kopā. Kaut kāda misija jau mums katram piemīt.

    Līga Stankeviča, Bauskas Kultūras centrs


    Zero Waste lekcija lika aizdomāties par mūsu ikdienas lietu patēriņu, cik daudz patiesībā ir lieka un ka var arī citādāk! Tā iedeva grūdienu, ka daudzas lietas var pagatavot mājās pats un ka pat Cēsīs ir veikali, kur var iegādāties produktus savos traukos. Man pašai, lika aizdomāties par nevajadzīgām mantām mājās un to izmešanu. Katru dienu atbrīvoties, no kādas mantas kas netiek izmantota (lai vai cik grūti tas patiesībā būtu). Un protams, “maisiņš nevag- pašai ir!”. Andis ir pozitīvs un atvērts cilvēks, kas dalās ar saviem “tricks and life hacks”. Viņš parādīja, ka var dzīvot arī savādāk un tas nemaz nav tik grūti!

    Rita Bībere, RTU Cēsu filiāle


    Mēs izvēlējāmies Lauru un Andi, jo uzrunāja viņu aktivitāte sociālajos tīklos, visa tā ideja kopumā, kā arī viņu pasniegšanas veids un harizma. Radās iespaids – jā, mēs arī tā gribam, vai vismaz tiekties uz to. No Zero Waste lekcijas īpaši palika atmiņā doma, ka mēs uz zemeslodes esam ciemiņi, tāpēc arī jāuzvedas kā viesos un jāatstāj vide sakopta. Lekcija iedeva dzinuli meklēt ilgtspējīgas alternatīvas vienreizlietojamām precēm, tā atgādināja par iespēju aizņemties lietas, ne visu laiku iegādāties jaunu. Stipri iesaku apmeklēt „Seek the simple” lekcijas! Ja tevi maz interesē „zero waste”, tad vismaz ir iespēja pasmieties par sevi un citiem jokiem no ikdienas dzīves. Bet ja nopietni, tad pēc lekcijas rodas vēlme parevidēt savu iedzīvi, atbrīvoties no liekā un pietaupīt enerģiju sev, nevis nevajadzīgajam un liekam.

    Kristīne Kopštāle, Nīcas novada dome

    Sazinies ar mums.

    Ja kāda no šīm lekcijām izklausās saistoša un vēlies to piedāvāt saviem kolēģiem, partneriem vai darbiniekiem, droši aizpildi kontakta formu vai raksti pa tiešo uz andis@seekthesimple.com.