ATPAKAĻ
    MENU

    LAURA & ANDIS ARNICĀNI

    Mums patīk izzināt, praktizēt, eksperimentēt un atrasto pielāgot savam dzīvesveidam, un to palīdzam darīt arī citiem. Nav tādas vienas perfektās formulas, kā uzlabot dzīvi, bet ir daudz lietas, ko varam pamainīt, lai pieredzētu dzīvi jau daudz augstākā kvalitātē.

    Var izdzīvot un var dzīvot laimīgi. Mēs izvēlamies to otro, tāpēc meklējam dažādus veidus, kā uzlabot savu ikdienu, lai dzīvotu ne tikai laimīgāk, bet arī mierīgāk. Mēs apzināti kāpjam ārā no trakās skriešanas, patērēšanas un izdegšanas rata. Mēs mācāmies neizšķiest sevi sīkumos un koncentrēties uz būtisko, tērējot savu laiku, enerģiju un naudu daudz apzinātāk. Tieši apzināti izmantojot savus resursus, mums ir iespēja turēt roku uz pulsa tik steidzīgajam dzīves ritmam.

    Mēs mācāmies iemīlēt procesu, nenospriegojot skatienu uz galamērķi, bet mums tas nenāk dabīgi. Patiesībā mēs esam divi perfekcionisti, kārtīgi sevis žmiedzēji un “visu vai neko” cilvēki, kas meklē veidus, kā nebūt tik skarbiem pret sevi. Tieši parūpēšanās par sevi, ļaušana būt neperfektiem un dažreiz izdarīt vismaz mazliet, nekā pilnīgi neko ir mūsu pēdējo gadu lielākā misija.

    Kaut gan priecājamies par visām iespējām uzlabot savu dzīvi, vēl vairāk mūs sajūsmina iespēja ar to dalīties ar citiem. Mēs vadām lekcijas, kurās dalāmies ar iedvesmu un praktiskiem veidiem, kā iegūt radošāku, veiksmīgāku un mierīgāku dzīvi.

    Mēs mācāmies neizšķiest sevi sīkumos un koncentrēties uz būtisko, tērējot savu laiku, enerģiju un naudu daudz apzinātāk.

    LAURA

    Lauras pasaulē viss ir iespējams. Tajā mēs paši ietekmējam, kā jūtamies, kā dzīvojam un kā ietekmējam vidi sev apkārt. Viņa ir pļāpīga, smaidīga un ar burbuļojošu enerģiju, kas pavelk sev līdzi pat tos, kuri nebija plānojuši kaut kur doties. Laurā dzīvo pārliecība, ka mums katram ir iespēja mainīt pasauli sev apkārt, vienkārši sākot ar sevi.

     

    ANDIS

    Ja ir kāda jauna informācija, kā mēs varam uzlabot sevi un savu ikdienu, tad Andis, visticamāk, to jau zina. Viņš mīl meklēt informāciju, iedziļināties tajā, atrast veidus, kā to pielāgot sev un likt lietā. Viņš ne tikai lasa un iedvesmojas, bet arī dara, jo viņam mājās ir viens mazs, aktīvs un runātīgs motivātors – dēls Rūdolfs. Tieši Rūdolfs ir viņa lielākā iedvesma uzlabot savu dzīvi, lai uzlabotu arī viņējo.