ATPAKAĻ
    MENU

    Jūs ziniet, cik reizes es esmu iesākusi šo ierakstu? Trīs. Patiesībā es trīs reizes to esmu uzrakstījusi, tad esam izdomājuši, ka gribas šo un to vēl uzlabot, un atlikuši publicēšanu. Katru reizi tur bija cita sajūta – tā, kas aktuāla tajā dzīves mirklī. Idejas, ko un kā darīsim blogā, ir pa šo laiku ļoti mainījušās, bet jāsaka, ka šobrīd jūtamies diezgan nostabilizējušies un pārliecināti par gaidāmo saturu. Te ir bijis klusums vairāk kā gadu, bet gribam kustību atdzīvināt. Gribam rakstīt, rādīt bildēs, diskutēt un lasīt jūsu komentārus ar simts un vienu labu ideju. Gribam, lai mūsu Seek the simple uzelpo atkal!

    ?: Lūcija Rošāne

    // kāpēc tik ilgs klusums?

    Gads un vēl bišķiņ ir diezgan daudz, lai blogs klusētu. Mēs pat brīnījāmies, ka tas tiek tik bieži atvērts, lasīts un pārpublicēts. Bet ne par to ir stāsts. Stāsts jau ir par mūsu lielāko dzīves pārmaiņu – mūsu ģimenē ienāca jauns cilvēks vārdā Rūdolfs. Viņš piedzima 2017.gada izskaņā un, jā, man bija vajadzīgs vesels gads, lai varētu “ieraudzīt” sevi rakstot. Es biju no tām sievietēm stāvoklī, kura kladzināja, ka pēc apmēram četriem mēnešiem būšu atpakaļ. Varbūt neteicu to skaļi, bet galvā šis laiks kaut kā bija stipri iesēdies. Pagāja četri mēneši, un tad tikai visi izaicinājumi sākās! Pagāja pieci, tad seši, tad likās, ka nekad vairāk nerakstīšu. Tad pagāja deviņi un desmit. Tad bērnam palika gads un tikai ap to laiku es sāku caur miglu ieraudzīt sevi. Redziet, lai rakstītu, man vajadzīga tā iekšējā sajūta par sevi, par pasauli, par dzīvi kopumā. Es vēl to neesmu dabūjusi pa īstam, es tik redzu mazu gabaliņu no tā, kas tur veras vaļā. Es te neieslīgšu smalkās (un smagās) runās par to, kā mums pa šo gadu gājis, jo tam noteikti sekos vairāki ieraksti par šo tēmu. Šis ir vienkārši novēlots čau ar mazu šībrīža dzīves apdeitu (kā tēiktu kārtīgs latvietis).

    // mēs esam Meksikā

    Jāsaka paldies mūsu būšanai šeit, jo bloga atdzīvināšana tā pa īstam atnāca tieši šeit. Mēs zinājām, ka, šeit esot, varēsim pieķerties darbiem, kuriem mājās mums “nebija laika” (jo tā vienkārši nebija mūsu prioritāte). Mēs zinājām, ka būsim izstumti no savas ierastās vides, lai atraisītu sevī to radošuma kambari, kurš bija mazliet noputējis. Mēs arī zinājām, ka būs vajadzīgs laiks, līdz sapratīsim dzīvi Meksikā, lai varētu sākt darīt kādus rutīnas darbus kā šo. Tagad sēžam savā viesistabā, kura ir tādā kā lapenē vienkārši zem jumta, ļaujam bērnam gulēt rīta miedziņu, dzeram kafiju un drukājam. Nu, es drukāju un Andis pretī lasa grāmatu.

    // mums ir YouTube kanāls

    Laikam lielākais, kas pa šo laiku noticis (izņemot Rū piedzimšanu, protams), ir tas, ka mums beidzot ir savs YouTube kanāls. Ar diviem pagājušā gada video un klusumu kopš tā mirkļa, bet ir. Mums šī ir jauna pasaule – filmēties, filmēt, editēt, dizainēt un vēl visu pārējo, kas saistīts ar video veidošanu. Mums vēl arī nav perfekti skaidrs, kas tur ies iekšā un kas ies šeit. Mēs vēl štukojam, bet video būs un bloga ieraksti arī. Tieši šobrīd mūsu galā top jauns video par mazgājamo autiņu lietošanu šeit Meksikā. Kad tas būs pieejams, mēs noteikti padosim ziņu Instagram.

    // mums ir online lekcija

    Šobrīd tikai viena, bet ir. Tā ir lekcija “Strādāt mazāk, lai baudītu dzīvi vairāk”, kura ir pieejama šeit. Lēnām (un ar to domāju patiešām lēnām) mēs visas savas lekcijas liksim tiešsaistē, lai tām var piekļūt visi, kuri netiek uz vietas. Jūsu ir tik daudz, kas jautā pēc interneta versijas, jo mājās mazi bērni, jo dzīvo citā pilsētā, jo esi ārzemēs. Mēs ļoti gribam un ļoti arī priecājamies, ka to saturu, kuru radām, varam piedāvāt visiem. Šobrīd strādājam pie Kapsulas garderobes lekcijas, kuru februārī plānojam palaist tiešsaistē.

    // mums ir un būs jaunumi

    Nē, es neesmu stāvoklī. Es te par Seek the simple jaunumiem, kuriem tagad var pierakstīties. Plānojam sūtīt e-pastu, kad iznāks jauns ieraksts, kad būs ievietots jauns video, kad tiks izziņotas kādas lekcijas, kad mums ir kādas citas foršas lietas, idejas, grāmatas, podkāsti un video, ar ko padalīties. E-pasti nebūs katru dienu, jo mums tam nav kapacitātes, bet šad un tad saņemsiet kādu vērtīgu info. Gribi pierakstīties? Vari to izdarīt te.

    [mc4wp_form id=”76″]


    Tas šajā reizē arī viss. Īsumā esam pastāstījuši, kas jauns, kas gaidāms, kas aktuāls. Ja būsiet pamanījuši, mēs te esam šo to uzlabojuši mājas lapā, lai ērtāk un acij patīkamāk. Mēs gribējām mazliet svaigāku skatu, kad laižam jaunos ierakstus tautās. Dziļa ieelpa, dziļa izelpa un “enter”. Čau vēlreiz! Prieks tevi te redzēt!

    4 COMMENTS

    Sveika, Laura!
    Man neizdodas pierakstīties jaunumiem..Spiežu to pogu, bet nekas nenotiek.

    Paldies, ka padevi ziņu. Tur bija maza tehniska problēma, kuru tikko izlaboju. 🙂

    Priecājos, ka esat “ēterā”. Meksika ir wow (es arī gribētu uz siltām zemēm, īpaši meitas dermatīta dēļ).
    Vēl vairāk priecājos par vebināriem, jo neesmu varējusi tikt ne uz vienu lekciju.
    Un vadīt online meistarklases, filmēt video arī ir forši. Es arī tagad to daru. ? Lai veicas! Un “tiekamies” virtuāli. (Es tā zīdīšanas konsultante, ko satiki Cēsīs, pastaigā ?)

    Čau, Inese! Jau martā droši redzēsimies arī uz bruģa Cēsīs 🙂

    KOMENTĒT

    Tavs e-pasts netiks publicēts. Obligātā informācija atzīmēta *